.

Пакетот вклучува : 6 PCS;Должина со монистра : прибл 26cm;Магичен коса дизајн стил алатки ви помогне да диза
Она што ќе Добиете : Пакетот вклучува 121 парчиња од Мешавина на Стилови Плетенка на Косата Накит со јасна
【Повеќе Бои на Располагање】Можете да ја смените бојата на било време според вашето расположение,Со у
Целосна должина : 62mm,ширина : 10мм,heigth : 11mm.Погоден за дебели, тенки, кадрава или striaght коса.Тоа е за разни за
Брод : Околу 30 дена.Ноќта на вештерките.Петок Ден.Chirstmas.Нова Година.Подарок,Денот на Вљубените се присутн
Целосна должина : 125mm,ширина : 25мм,heigth : 25мм.Погоден за дебели, тенки, кадрава или striaght коса.Тоа е за разни з
100% Сосема нов.Тип : Коса Клип.Боја : Како Фотографија Шоу.Големина : За 8cm.Оддел : Девојки.Оддел : Девојки Ти
Силна канџи и interlocking заби може да се одржи вашата коса во место добро; Едноставна,убава,елегантна и изгл
Материјал : Ацетат лист.Боја : како на сликата шоу.Големина : околу 6.5 см.Пол : Женски.Пакување : 1 buc Лесна К
Нема ДА Рипувате Косата, Нема ДА се Лизга Надвор Од Вашата Коса:Како Облик И Како Таа се Држи За Вашата К
Материјал : Пластични,кадифен.Боја : Розова,кафе,беж.Лесен за користење : Тоа лесно да го зграби вашата ко
Пакет : 1 сет.Материјал : Алуминиум легура.Производ Големина : Еден должина и ширина е за 2.36*0.31 инчен, греш
Силна канџи и interlocking заби може да се одржи вашата коса во место добро; Едноставна,убава,елегантна и изгл
Косата додатоци се практични и издржливи.Помогне да се направи вашиот уникатен стилови на косата.Таа е
Косата со стегач е лесно да се дел исклучување на косата, што доведува до подобар севкупен резултат кога
Многу модерен и нежен, ќе ви направи шармантен, домот и да добиете повеќе комплименти за вас.Тоа лесно да
Тоа е уникатен и стилски девојки за секојдневно носење во училиштето и ученичкиот дом и син, бидејќи на
Несомнено, нашиот производ е пренослив да се користи поради компактна големина.и тоа може да ги исполни
ПРИМЕНА : Овие слатки коса клипови се совршен прибор за на пикник со вашите бебиња, девојки или домашно м
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Функција : вилицата клип со interlocking заби може да се одржи вашата коса во одвива добро и nonslip, совршен за де
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Предмет Тип : Hairwear.Парична казна или Мода : Мода.Стил : Класика.Материјал : Кристал.Метали Тип : Цинк Легур
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Предмет Тип : Headwear.Пол : Жените.Материјал : Акрил.Материјал : Пластика.Оддел Име : Возрасни.Предмет Тип : Head
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Материјал : Алуминиумски + Кристал.Пол : Жените.Оддел Име : Возрасни.Предмет Тип : Headwear.Тип : Шноли.Материј
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
МОДА И РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен, погоден за специјални прилики како што свадба костими, танц
Категорија : Hairpin.Боја : зелена.Материјал : ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до нај
Материјал : Акрил.Бојата е круг, текстура е полна, тркалезни и мазни, и квалитетот е едноставен и елегант
Категорија : Hairpin.Боја : зелена.Материјал : ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до нај
Темперамент Огледало Геометриски Коса Клип Multilayer Нерегуларни Претерани Легура Коса Клип Жените Свадба
Категорија : Hairpin.Боја : виолетова.материјал : пластика.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до
❥ [Материјал] Косата клипови се направени од кристал+Ацетат лист ❥ [Size] Вкупна должина на коса клип : 3.3
СОВРШЕН за вашата КАНЦЕЛАРИЈА Направи вашата просторија ѕидови подобро.Користете го вашиот просториј
Ќе добиете : 2 парчиња магнетни силикони правоаголник хривнија стегачи за рака, 10 парчиња стилски сребре
Материјал : Пластика.Внатрешен Дијаметар : 25мм / 1",Големина : 4x2x4cm / 1.57"x0.79"x1.57".Издржливи, флексибилни и за
????Пакет се Вклучени : Потполно 74 парчиња и 6 стилови на голема количина ќе биде доволно за вашиот секојдн