.

[Соодветна Големина & Голем Капацитет] : 10.8" x 2.8", 20.3 ОЗ (600ml).Удобен големина и форма да се земе околу вас.По
Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал.МАТЕРИЈАЛ Нашите Нерѓосувачки вакум шише за вода е
[Соодветна Големина & Голем Капацитет] : 10.8" x 2.8", 20.3 ОЗ (600ml).Удобен големина и форма да се земе околу вас.По
[Соодветна Големина & Голем Капацитет] : 10.8" x 2.8", 20.3 ОЗ (600ml).Удобен големина и форма да се земе околу вас.По
Направени од Високо квалитетна храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик и внатре и надвор од ѕидовите
ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ ДВОЕН ЅИД ИЗГРАДБА : Двоен ѕид храна одделение од нерѓосувачки челик и вакуум изолациј
20oz гимнастик е со Двоен Ѕид вакуум технологија за да се задржи топли пијалаци за повеќе од 6 часа и ладно
[Соодветна Големина & Голем Капацитет] : 10.8" x 2.8", 20.3 ОЗ (600ml).Удобен големина и форма да се земе околу вас.По
Услуга Ветување : Ако има проблем со вакуум кригла за време на транспортот или употреба, ве молиме слобо
Црвениот мини термички гимнастик е направен од 100% на хранаодделение од нерѓосувачки челик.Капацитетот,
УМНО ГОЛЕМИНА за ДА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО КУПОТ на НОСИТЕЛИТЕ Идеален за патување, на високо преносни не
Сината мини термички гимнастик е направен од 100% на хранаодделение од нерѓосувачки челик.Капацитетот, 8oz
Материјал : внатрешна 304, термо изведба : 612 часа.Стил : модерен минималистички.Боја : црна / розева боја, к
Изолирани од не ' рѓосувачки челик служат првенство.На термос се погодни за топли и ладни пијалоци.Матер
Изработени од нерѓосувачки челик лагер материјал, се направи тоа се повеќе издржливи.Задржи водата топ
Целиот капак е направен од хранаодделение материјал со гумени прстен, погодно да се отвораат и затвораа
Изгледот е мазна и без мирис, по фрлаат во врела вода, нема топло чувство во рака.Внатре и надвор се од не
【ЗАДРЖИ ПИЈАТ ТОПЛА И ЛАДНА】 : Силна и лесен вакуум колба .Оваа колба го задржува течности топла за 8 час
Изгледот е мазна и без мирис, по фрлаат во врела вода, нема топло чувство во рака.Внатре и надвор се од не
Моќен капак надвор од вашата имагинација.Со невидливи carabiner и стабилна се справи со наменета за бесење.К
ТОПЛО ИЛИ ЛАДНО, во текот на целиот ДЕН ДОЛГО Овој двоен ѕид вакуум запечатени изолирани шише може да ги
Нерѓосувачки Челик.вакуум изолација технологија за максимална температура на задржување, или ладна; го
1.Важни Совети : Кога вашето дете користи слама за да се напие вода, ве молиме не се пополни топла вода над
Стилски и удобен притиснетеиноси шише дизајн за onthego употреба.Широк отвор за лесно овошје инфузија и ка
Земете Swig во стил со нашите 17oz Изолирани Шише!Земете го вашиот Swig шише со вас на вашиот утро работи да се
Тексас Сина брзо ќе стане вашиот омилен, исто како што пар на избледени фармерки што никогаш нема да се о
【Иновативни Вакуум Изолација】 Нашите високо квалитетни шише држи пие ладна или топла повеќе од 6 часа.
Термички ефект : 100°c,по 12hours ,може да се чуваат над 35°c во лето, а над 35°c по 6 часа во текот на зимата.Culori дос
Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел
Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел
Силикони.Материјал и Големина на : Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал + храна одделение P
Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел
Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел
Силикони.Материјал и Големина на : Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал + храна одделение P
Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел
Силикони.Материјал и Големина на : Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал + храна одделение P
Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел
Силикони.Материјал и Големина на : Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал + храна одделение P
Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел
Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел
ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА
Цветен Деца Шише – Со својот авантуристички самовила мотив и розова нијанса, ова lidded девојки пијат шише
ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА
ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : за Да се осигура ќе го добиете најдобриот квалитет, Acacia Братство Обичај Шиш
ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА
【СЈАЈНА КРИСТАЛ ДИЗАЈН】сјајна rhinestones инкрустирани на шише за вода се таписерии и не е лесно да падне.Це
Safe Материјал : не 'Рѓосувачки челик шише за вода се направени од храна одделение 304 од не' рѓосувачки чели
Добиете пиење побрзо со Chug Капа.Тоа само е потребно брзо половинапресврт на Triple Haul Рачка за да го отвори
▸Вашиот истури и течење доказ кафе патување кригла која ви овозможува вие во слободното време, како ви
Направени Од Храна Одделение Пластика, Abs, Задебелување И АнтиПропадна Дизајн На Купот На Дното.Лесно Да
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До
Направени Од Храна Одделение Пластика, Abs, Задебелување И АнтиПропадна Дизајн На Купот На Дното.Лесно Да
✔️ НЕТОКСИЧНИ ДЕЦА ШИШЕ за ВОДА : Сите делови, вклучувајќи и капакот се направени од високо квалитетни
ЦЕЛОСНО ХЕРМЕТИЧКИ Продавница, вашиот пијалок во нашите нерѓосувачки челик изолирани патување чаши.Ов