.

Преглед : BiЦрвена Боја(R) Зелена(G) Заеднички Катоден(CC), Бранова Должина : (R)620nm625nm / (G)515nm520nm, Светлосен Инт�
Цевка со дијаметар : 3мм и 5mm круг, 2 олово жици.Поларитетот : анодна (подолг дел) / катоден (пократки дел).На�
DEN 1965.60
Во продавницата
1" дијаметар круг LED вдлабнати тела кои се целосно potted и запечатен.Одличен за рабовите на палуби, на долна
Емитуваат Боја : Сина и Црвена; Супер светло и висок квалитет.Леќи на камерата : 3мм Дијаметар / Избриши /
ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : Предмет : 1 W LED високомоќ имитација лумен светилка монистра (1 пакет / 50 персонални ко
Sun Blaster LED лента, светлата се користат патентирани самоладење технологија за создавање на повеќето напре
Мини Големина : 0.06 x 0.03 инчен Мали LED Чипови.Агол На Гледање : 120 Степен.Напред Напон / еднонасочна Струја :
[R14 LED Мини Рефлектор Сијалица] : 4 W R14 LED светилки, E17 Средно База, Топло Бела 2700 K, 400 прозрачна флукс, глобал�
МЕКА БЕЛА 2700 K A19 LED СИЈАЛИЦА Sengled A19 LED сијалица со 15 секунди задоцнување исклучување функција.По исклучу�
Лесно да го спарите вашиот SYLVANIA SMART+ Bluetooth светла за да вашиот Андроид smartphone со симнување на SYLVANIA Smart Home ап
Издржлив и Лесен за Инсталација : Ова 5w фрижидер сијалица е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал
Направи вашиот дом, место на удобност со подобро светло кој ги минимизира непотребни сина светлина со о�
Заштеда на енергија:9 W e11 сијалицата заменете 100 W или 120 W e11 халоген сијалица совршено, со пониска потрош
ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА ВИСОКА ИЗЛЕЗНА LED : 5 W, 400 Lumens, 40 W Блескаво Противвредност.Напон : 110 V, 120 V, 130 V...
DEN 546.48
Во продавницата
ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Philips LED Dimmable G25 светилки користат 80% помалку енергија од 25 Вати блескаво светилки до
✅ Совршена Замена за 150 W Кул Бело удобно сјај 4000 K и многу светлина излез 2000lm, работи како одлична замена
☑️ Одлични Перформанси : Ова E12 LED сијалица дава исклучи пријатна 3000k топло бела светлина, правење на ваш
Спецификации 4 W(40 W Еквивалент), 2200 K Топло Бела, 350 Lumens, E26 Медиум База, Dimmable, 110 V, Килибар Стакло, Димензија
[R14 LED Мини Рефлектор Сијалица] : 4 W R14 LED светилки, E17 Средно База, дневна светлина 6000 K, 400 прозрачна флукс, г�
3000 K боја температура, топло бела светлина.Dimmable.Енергетски Ефикасни.Инстант за да полна осветленост.Екв�
Напон Моќ : 3 W.Бранова должина : 365370nm; Емитуваат Боја : Јоргованот.Пакет Содржина : 5pcs x УВ LED Чип.Ниска топл�
Вдлабнати LED downlights се брз и лесен за надградба за вашиот вдлабнати Осветлување со енергетски заштеди до
Спецификации 4 W(40 W Еквивалент), 2200 K Топло Бела, 350 Lumens, E26 Медиум База, Dimmable, 110 V, Килибар Стакло, Димензија
25 W Одлична Замена : На 3 W LED G9 сијалица обезбедува иста количина на светлина како 25 W редовни халоген сија�
Спецификации 4 W(40 W Еквивалент), 2200 K Топло Бела, 350 Lumens, E26 Медиум База, Dimmable, 110 V, Килибар Стакло, Димензија
【Smart Wi Fi Светлина】Smart светилки би можеле да бидат контролирани од страна на Стан или Глас Уред, нема Хаб
Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал,Стакло,Електрични Дел; Нето Тежина : 13g.Пакет Содржина : 1 x C
Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал,Електрични Дел,Стакло; Нето Тежина : 15g.Пакет Содржина : 1 x G
【Енергија Ѕвезда, 100 Watt Противвредност, 1400 LM Висока Осветленост】знаеме дека светлината треба да биде е�
Материјал : Метал,Електрични Дел,Стакло; Нето Тежина : 15g.Пакет Содржина : 1 x G45 LED Светилки со Вжарено; Моде
Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Метални,Електрични Дел; Нето Тежина : 49g.Пакет Содржин
Wi Fi Remote Control : Контрола на вашиот паметен светилки од секаде со вашиот паметен телефон со користење на сл�
6000 K дневна светлина Бела : Тоа ви обезбедува со светла и јасно бел ден без отсјај и остри сенки.Стандардо
【Енергија Ѕвезда, 100 Watt Противвредност, 1400 LM Висока Осветленост】знаеме дека светлината треба да биде е�
Philips A21 LED светилки со Топол Сјај Ефект обезбеди 1100 lumens на мека бела светлина, еквивалентно на 75Вати incandesce
【Ги зачувате Вашите Пари и Енергија Ефикасност】Можете да заштедите до 90% на електрична енергија сметк�
【Ги зачувате Вашите Пари и Енергија Ефикасност】Можете да заштедите до 90% на електрична енергија сметк�
【Ги зачувате Вашите Пари и Енергија Ефикасност】Можете да заштедите до 90% на електрична енергија сметк�
Најдобрите Dimmable ST64 LED Сијалица E26 База ✅ DIMMABLE Лесна затемнување способности (10%100% ) за да одговараат на с�
Направи вашиот дом, место на удобност со подобро светло кој ги минимизира непотребни сина светлина.SYLVANIA
ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ A19 испорачува премиум квалитет во боја, подобрување на вашиот ентериер природен сјај.�
✔ ИНСТАЛИРАТЕ, СО ИЛИ БЕЗ БАЛАСТ.Овие Parmida цевки може да се инсталира со баласт (plug and play) или без баласт (д
3НАЧИН ТЕХНОЛОГИЈА : Euri Осветлување 3Начин LED Светилки светлина вашата соба веднаш без да се загрее пат к�
СВЕТЛА Обезбедува 800 lumens на дневното светло кое ќе го направат вашиот простор да се чувствуваат светли �
Philips PAR30 поплава светилки обезбеди 750 lumens на светли бели, dimmable светлина во 35степен зрак агол, што е еднакв�
ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ Уживајте 1100 lumens на јасни, квалитет осветлување која е совршен за секој атмосфера, пос
Висока осветленост, ниско ниво на топлина.360 степени зрак.Безбедноста, долг живот.Брз старт, без трепере�
Висока осветленост, ниско ниво на топлина.360 степени зрак.Безбедноста, долг живот.Брз старт, без трепере�
100% сосема нов и висок квалитет.Лесна инсталација, plug and play.Безбедноста, долг живот.Брз старт, без трепере�
100% сосема нов и висок квалитет.Без УВ зрачење светне целиот простор.Лесна инсталација, plug and play.Безбедно�
Без УВ зрачење светне целиот простор.Безбедноста, долг живот.Брз старт, без треперење, shockproof.Лесна инста
Висока осветленост, ниско ниво на топлина.360 степени зрак.Лесна инсталација, plug and play 100% сосема нов и висо
QPLПараболична aluminized рефлектор (PAR) светилки контрола на светло, поточно.Тие произведуваат околу четири п
100% сосема нов и висок квалитет.Лесна инсталација, plug and play.Безбедноста, долг живот.Брз старт, без трепере�