.

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг
Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг
【SMART ПАРИЧНИКОТ】:Овој производ е Bluetooth позиционирање функција, антизагуба, оклопна и антиNFC скенирање,
* Оперативен СИСТЕМ Андроид 5.1, MTK6580, 1 G RAM меморија+ 16 GB ROM, Камера 130 W ,2.2инчен LCD екран со Резолуција 320 X240 IPS
На дното е дизајниран со карбонски влакна засенчување кој носи повеќе нежен допир и монтирање со висок
* Оперативен СИСТЕМ Андроид 5.1, MTK6580, 1 G RAM меморија+ 16 GB ROM, Камера 130 W ,2.2инчен LCD екран со Резолуција 320 X240 IPS
Повик потсетник / порака потсетник / Sedentary потсетник / Пијат вода потсетник / Аларм потсетник 3.Срцето го о
★ Фитнес Часовници за Мажи Жени★ 1.3 инчен голема HD екран со целосен екран на допир панел.што го прави ле
【ТРАЈНИ】 : На Zeblaze Хибрид 2 е облик е тешко, полна со различни агли, и brimming со сила.Силатаподобрен дизајн
Вграденво исклучителна и персоналните бира на различни стилови може да се користи во различни сцени да
【Bluetooth Повикувајќи се види & Smart Известувања】 DualBluetooth модул BT5.0 повик, погодно да ги собереш на дојдовни
➤ Андроид 7.0 оперативен СИСТЕМ : Во Google play, таа го поддржува преземање многу популарни апликации...
СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз
Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работ
Паркинг (надворешен GPS позиционирање, должина и ширина на екранот : отворено авантура активности, никога
DEN 3007.92
Во продавницата
Сребрена не ' Рѓосувачки Челик рака.Метал случај, Црна dial.Кварц движење.Случај дијаметар : 42mm.Отпорен на
*Премиум Дизајн : Искуство на брак на cuttingedge технологија и традиционално се види на одлуки, со цел да одго
Информации Потсетник Постојат функција им овозможи на прекинувачи на СТАН страна и настани како што се
★ Неверојатни Карактеристики ★ Bluetooth повик, Крвен притисок, пулс на Срцето, Спиење монитор, Pedometer, Мултиd
Информации Потсетник Постојат функција им овозможи на прекинувачи на СТАН страна и настани како што се
[1.69 инчи Големи HD Боја на Екран на Допир] 1.69 голем екран во боја и целосен екран на допир и страна лизгање.
Alpina horological smartwatch поврзани со Активноста и на спиењето следење на функционалности.За ios и андроид.Напојув
* Различни Операции UC08 smart watch усвојува Андроид системот, поддршка на сите видови на Апликации Вграден GPS
【Мултифункционален】 : Ова Smartwatch вклучува повеќе практични функции, Фитнес Тракер (Pedometer, Калории, Расто
Информации Потсетник Постојат функција им овозможи на прекинувачи на СТАН страна и настани како што се
【Чувствителни Целосен Екран на Допир】 Нашата smart watch користат Многу чувствителни HD екран на допир на ек
Информации Потсетник Постојат функција им овозможи на прекинувачи на СТАН страна и настани како што се
АКТИВНОСТ СЛЕДЕЊЕ ги следи вашите активности (чекори оддалеченост калории изгори и спиење квалитет) за
Изгледа како часовник, делува како smartwatch.Паметен телефон известувања, активност следење, обичај постав
СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз
1.Таа донесува 1.3инчен, 240*240 резолуција, highdefinition се прикаже екран во боја; тенки и рационализација изглед
Функции : Спортски Следење (време / чекори / далечина / калории), Најдете го Вашиот Телефон Далечински Кам
Функции : Спортски Следење (време / чекори / далечина / калории), Најдете го Вашиот Телефон Далечински Кам
⌚ Фитнес Види за Вашето Здравје:Нашата активна tracker здравје се види со отчукувањата на срцето на крвни
⌚ Фитнес Види за Вашето Здравје:Нашата активна tracker здравје се види со отчукувањата на срцето на крвни
【Динамичен Боја на Екран】 : Зголемување областа на екранот, така што на повици, пораки, потсети на сè ја
Кожа за на Рака Водоотпорен Хронограф Види, Авто Датум Ултра Широк Најлон Види Бенд Дигитални Спорт Вод
ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ, изразат својата гордост, и да го прослават вашиот тим со нашите висококвалитетни HD ко
⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :
Мултиспортски Режим : Обезбеди разновидност на различни спортски, режими, заврши споредба на податоцит
100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Екопријателски меки силиконс
100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Екопријателски меки силиконс
⌚ Фитнес Види за Вашето Здравје:Нашата активна tracker здравје се види со отчукувањата на срцето на крвни
100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm).Екопријателски меки силиконс
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат
100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Екопријателски меки силиконс
⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :
Ако ви треба медицинска помош, ве молиме контактирајте со професионален лекар.Бендот должина : 10.52 инчен
【Нова Надградена Визуелно Искуство 】 1.3 инчен исчистите екранот, полн екран на допир за непречено иску
Висок квалитет на боја на екран : 1.3инчен IPS екран во боја 240 * 240 висока резолуција, стилски дизајн комбини
КОНТИНУИРАНО отчукувањата на СРЦЕТО & СПИЕЊЕ СЛЕДЕЊЕ : Amazfit Нео Smartwatch може да го пратите вашиот отчукува
Активни известување дозвола на вашиот телефон за да се овозможи Да се Вклопи во СТАН за да ги прочитате
Мултифункционален smart watch : Ова mens види исто така, се карактеризира со многу практични алатки, како што се
【Нова Надградена Визуелно Искуство】 1.3" голем екран во боја лесен smart watch со произволно се прилагодува о