.

Совршена Големина : 38 см / 15 Инчен,Една Големина Одговара на Повеќето луѓе.Вие Нема да Чувствувате Помал �
Совршена Големина : 38 см / 15 Инчен,Една Големина Одговара на Повеќето луѓе.Вие Нема да Чувствувате Помал �
❀Она што Ќе Добиете за 4 x бебе девојка флорални headbands и 5 x Голи Боја Најлон headbands(како слики прикажани), 1 x
♕ Украсен со прекрасен Австриската кристали од различни бои и големини, оваа круна дизајн врз основа на
Погоден за : Децата и возрасните (5 години нагоре).Големина : 5.12 X 5.12 X 1.97 во / 13*13*5 cm.Материјал : Трајни тешко
1.Материјал : Направен од одличен квалитет легури, своите удобни за носење и можат да се носат многу пати.
????Големина : Околу 1.8 инчи во висина, 5.5 инчи во дијаметар ????Материјал:Трајни тешко легура и опал криста�
♕ Најдобри роденден тиара за протагонистот на нејзиниот празничен ден.Оваа среброglittered круна која ethced �
Брилијантен кристал тиара, обложено со злато, метал се наведнуваат.Мери 7.2×5.3 инчи, одлична за 813+ стариот
Сите фотографии се направени од вистинска коса headband.Точната бои кои се на сликата може да не се исти, бид
Немаат никел и олово, нема да се направи вашата кожа алергиски.Легура на тиара е домашна, и тоа направен �
【МАТЕРИЈАЛ】кристално тиара се направени од издржлив тешко легура и розова кристал круна.Легура на при
[Еластична бебе headband]—мека и удобна, без да остават траги на детето е глава, вие дефинитивно ќе го најдет
Материјал : Boho headbands за жените е направен од висок квалитет на ткаенина, еластична, мека и дише.Големина :
【Висок Квалитет на Задебелена Ткаенина】Направени од кожаfriendly зајакот коса куп на 90% полиестер влакна �
【НЕ КАПЕ ПОТ】 Кога вежбате, капе пот од вашиот челото во очите како тркалање бран?Ова е навистина досад�
Пакет количина : 2 парчиња различни видови на свадба headpiece, embellishing со faux бисер и кристално монистра, изгле
30 бои : дојде со 30 парчиња сатен headband во 30 различни бои како сликата да се покаже, што е доволно количеств�
Она што се уште се чека?Само да го додадете во количката и да уживате со вашето семејство и пријатели.9" з�
Еластична,Памук ★ Широка Примена ★ : Овие убави bowknot венчиња се suitble отворен и затворен : Забава , Танцува
1.ЛИЗГАДОКАЗ И ЗАШТИТНА : Совршен за топење чипка во кожата, кога се убива чипка frontals, затворачи & перики в
Издржлив Материјал : Направен од стп,на headbands може да помогне во одредување на вашата коса,која е корисен
Рака за шиење beaded headband за жени со мек сунѓер поместена, пенливо стакло, кристали, бисери облагородување �
❤ Симпатична и исклучителна: Нашата коса додаток сет содржи 4 различни шема headbands,направени од вештач�
DEN 455.76
Во продавницата
♕Сите Vofler Круни се 100% рачно изработени,оваа кралицата круна е рачно изработени од страна на трајни среб
♕ Поставена во зголеми злато, на оваа свадба тиара има брилијантен кристално јасно, во центарот, и го од�
【Различни Стилови】 : 12 различни стилови,бои и модели се вклучени за да одговара на секоја прилика.Асорт
Точка Име : Бисер Синџир Headdress.Материјал : Алуминиум.Боја : Црна.Големина : 15cm.Шаблон Тип : Геометриски.Бој�
Цвет раководител на бендот, го користат високотехнолошки spandex ,Супер меки и дише,amost одговара за сите.Изв
✿Пакет Содржи : 12 компјутери бохемски широк headband 6 цврсти бои, 6 обрасци.Должина е 9.84 инчи(25cm), ширината е 5
Супер меки,удобни и дише капа е многу добар за chemo жените без или со малку коса ден или ноќ.исто така, мног
Издржлив Материјал : рачно изработени,кои се Направени на lafite трева и ткаенина,силен и издржлив материј�
DEN 599.76
Во продавницата
92% Полиестер, 8% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.Рефлексивни лого е за зголемување на видливоста.Руно наредени
Кралицата круна е направен од висок квалитет на алуминиум и кристал,, кој не е лесно да исчезнат или ошт
Кристал Круна Надградба:Оваа Ана круна е надграден од оригиналниот кристал круна.Дизајнерот е идејата
DEN 240.00
Во продавницата
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�
Направете Вашиот авторски права За Жените Мајка Да Биде Партија и Церемонија или Матурска.Висок Квалит�
DEN 357.84
Во продавницата
91% Полиестер, 9% Spandex.Увезени.Вратоврска затворање.Рака Мие Само.Печатени двеслој мрежа тај бендот е една
【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】 Хартија цвет, ткаенина лисја,легура.Тоа може да се користи постојано;Цвет круна д
Божиќ коса, лак за бебе (4pcs),Има 4 различни Божиќ бебе коса лакови headbands во еден пакет.Божиќ бебе девојка в�
100 % Мека Најлон Материјал ✿ 【СЕТ НА 100 PCS】: Нашите headbands се изработени со највисок квалитет на материја�
Еластична,Полиестер.Материјал : 100% полиестер, strechable, дише, пот wicking и мека.Станот Должина X Ширина : 8.6 инче
【Косата Додатоци】Оваа headwear сет вклучува 8 headbands и 16 коса циклуси, и доаѓа со 26 мали црни шноли, така што м
★ВИСОК КВАЛИТЕТ : мека шминка лак headband е изработен од еластичен микрофибер руно, на густа ткаенина е екс
Посебни Логото:На "Божица' логото е во центарот на навиват,со Различни Униформа Заврши на Улица,Овој Ин�
Еластична затворање.Материјал : Нашата headband направи на безбеден материјали, висококвалитетни и екстра �
Увезени.Џерси материјал.Официјално лиценцирани 2.25инчи дебела.Број на модел : 100404ПСУ.Покажуваат дека ст�
【Широк Еластичен Headbands】 : Овие широк еластичен headbands се направени од Високо Квалитетна Мека Диен еласти
【ПотWicking Sweatband】 : На headband и sweatband апсорбира многу пот, на headband ефикасно ја апсорбира потта од челото и суш
SYNVIG mens headband е направен од 89.5% полиестер, 10.5% spandex,лесни,меки и пот wicking; Чувајте ги вашите очи, далеку од пот
полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�
Најдобар Квалитет Ткаенини : Ние само ги користат најдобрите еколошки материјали за нашите производи .Д
полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�
Најдобар Квалитет Ткаенини : Ние само ги користат најдобрите еколошки материјали за нашите производи .Д