.

Мирис : Забранетото Јаболко (Вкусни и таинствена, оваа примамлива мешавина од јаболка и заводлива овошј
Мирис : Apple Бонбони (Исто како хард кенди фаворит, слатко, сочно, mouthwatering).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампо
Мирис : Кокос Ѓумбир & Бадем (Кокос и мелени бадеми, со навестувања на вар и џинџер на мазни ванила база).Ц
Мирис : Божиќ Сакате (Портокал Ванила и Бор).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампон хидрати додека кожата.Суп
Мирис : Месечината Цвет & Marigolds (Ноќцветаат цвеќиња кои enchants со мекост и нежен многу суптилни навестување
DEN 455.76
Во продавницата
Нежно чистење и нега за коса во 1 чекор.Без Одземање, Без Сушење, Не StartUp.Држи Боја Бараат Здрави.ParabenFree...
Сите Природни Формула.Сулфат Слободни.Paraben & ДЕА Слободни.Без Суровост & Вегетаријанци.Содржи Сертифици
Grisi ПРИРОДНИ Argan Масло на Коса и Чешел Крем БИО ACTIVES Пена Став Peinar СОСЕМА НОВ !!!Косата со Чешел Крем Со БИО
Brightens русокоса.Neutralises brassiness.Го подобрува природниот & боја третирани блондинки.Виолетова Пигменти & УВ Ф
DEN 863.76
Во продавницата
За чувствителни влакна на кожата.Со кофеин.Патентирана Skin Activator.Energizes.Штити коренот на косата.Besonders благ
СО тасев биле & АМЛА : Со антиоксидантни и humectant својства кои помагаат да се зачува влага и зајакнување на
Пумпа до волумен со Коса Хемичар е Колаген + Витамин E Max Волумен Шампон.Засилува казна, безживотно коса и
Анти коса падне утврдувањето на шампон за ослабен коса, склони кон паѓање поради кршење.Нежно ја појасн
Навлажнувачки Шампон : Веднаш smooths, реставрира и ревитализира сува коса со трајни влага за неверојатно м
РАЗЛИЧНИ ПАКУВАЊЕ ОД 4 шампон барови од Soapbox.Содржи Масло од Кокос, Argan Масло, Масло од Чајно Дрво, и актив
Силно пигментирани тонирање шампон и тонирање третман на одржување, се освежи и да се оживее нијанса на
Главната активна состојка на шампонот е овес екстракт, позната по своите регенеративните својства.Вред
✰ Природни Watsons Маслиново Шампон 490ml & Watsons Косата Маслиново Масло 100ml Сјај за Негување на Косата и Корено
➽ Бања & Блум ПРОШЕТКА ВО ЗГОЛЕМИ ДВОР ТУШ И КАДА ГЕЛ ➽ Природни Watsons Маслиново Шампон 490ml & Watsons Косата Ма
Овој сет содржи едно шише од Шампон и едно шише од Пакет.Сулфат Слободни & Натриум Хлорид Слободни состо
❆ Природни Watsons Маслиново Шампон 490ml & Watsons Косата Маслиново Масло 100ml Сјај за Негување на Косата и Корено
Тонирање Шампон и Третман за Тонирање platinum руса коса зголеми сјај, даде светлина на косата platinum русокос
DEN 298.08
Во продавницата
Боја ревитализација шампон за светло обоени палта.Цветни Мириси.Ги отстранува тешко дамки, сива, и yellowing
Го НАМАЛУВА ПРОЛЕВАЊЕ Оваа неверојатна Deshedding и Климатизација Шампон ќе помогне да се отстрани најголе
ГРБ на ОДРЖУВАЊЕ : Нашите професионални милениче шампон е дизајниран за пет groomers.Салонотодделение форм
❖ Do Dee Грижа Боја на Коса Шампон храни коренот на Косата се Направи Косата мека Сјајна Заклучување Боја
РАСТЕ КОСАТА ПОДОЛГО ПОБРЗО : Нашиот подолго коса шампон за жени им помага на косата расте побрзо благод
Боја Безбедно и Paraben Слободни.Ја храни и одржува губење на еластичност.Го штити интегритетот на косата н
МРТВОТО МОРЕ КАЛ ШАМПОН ви овозможува да се врати ослабен и оштетена коса.Тоа ја олеснува ПРВУТ, помага
Шампон : Се значително понизок, неспокојот коса и неверојатен сјај; Argan Масло и Шеј Влага Богат Шампон е и
ПРОФЕСИОНАЛНИ ФОРМУЛА : Ова мажи и женска коса шампон за сува скалпот чистење карактеристики на синерги
ПОПРАВКА на ОШТЕТЕНА КОСА : ЛЕЛЕ Кокосово Млеко Шампон нуди најдобри ресторативна нега за вашата коса и
Длабока хидратација шампон карактеристики ботанички екстракти најчиста дека се негува и хидрира косат
Мирис : Black Currant & Изгорени Шеќер (Black Currant, Tangerine, Бергамот, Портокал Цвет, Јасмин, Tiare Цвет, Ванила, Изгорени
Мирис : Круша & Алое (Круша и Cassia со Круша, Диња и Violeton со Камилица и Алое).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампо
Мирис : Цреша Blast (Јапонската Цреша).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампон хидрати додека кожата.Супер дебел
Мирис : Ложа (Cedar и дабови delicately зацврстен со цимет, bayberry, и други паднекако зачин faves).Црна Кањонот Argan Мас
Мирис : Пеперминт Страст (Мента & Ванила).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампон хидрати додека кожата.Супер д
Мирис : Не Ме заборавај & Цитрус (Пролет Заборавајте Мене Nots и лето цитрус се спојуваат во еден богат женс
Мирис : Брусница Љубовник (курва, слатка и примамливата).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампон хидрати додек
Нежно пеперминт формула нема да ја иритираат вашата pup.се врти свиленкаста коса со мекост и сјај.тоа им п
НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ И ПРИРОДНА НЕГА!Се 100% органски и екопријателски овие шампон барови се направени од ви
●●●Вратете ја вашата природна боја на коса, од сива коса да жив темна боја, ја поврати вашата доверба н
На Mender, чистење на косата поправка формула resurfaces коса надворешниот cuticle слој за обновени сила и нежност
Долго Ковчег Лажни Нокти,Лесно да се датотека, боја и аплицирање, направени од страна на Еколошки АБС ма
Пакетот димензија на производот е : 2"L x4"W x3"Х Земја на потекло сад.Најдобри Убавина производ.Шеј Путер, Arga
✔️НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ И ПРИРОДНА НЕГА!Се органски и екопријателски овие шампон барови се направени од в
АнтиПрвут Шампон.Ги Отстранува Видливи Знаци На Првут.Нежно Чисти и Смирува Воспалена И Ронлив Скалпот.
♔Од бела коса за да светла, темна боја, се врати природната боја на косата, ♔Природно се врати пигментни
Губење на косата олеснување решениеdebody функција шампон, чувствителен скалп грижа, еластичност енергиј
НАПРЕДНИ ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ ФОРМУЛИРАН : Премиера Keratin е Разјаснување Шампон е специјално формулиран со на
Производителот Директно 2021 Верзија : Тегла е запечатена.Црна Зборови не се црвена, Црна Капа не Бела кап
✔ Оваа група се вклучени со : SOLOT Билни Шампон 300ml Против Губење на Косата, Косата да Падне Regrowth Нервозни O
ШАМПОН ЗА ЗДРАВА КОСА – Дали сте загрижени за миење на вашата коса секојдневно?Во потрага за шампон кој