.

3.Мазни линии, едноставни и стилски 5.Силна практичност, нема рѓа, не исчезнува 4.Едноставна инсталација, �
Цврсто се држи, водоотпорен и, не е лесно да се падне форма на ѕид.Усвојување на материјалот, еколошки и з
Монтажни Дизајн : Овој фен носителот усвојува монтажни дизајн, обезбедување на поголема погодност за чи
Лесно да се носат и лесен за употреба.Благодарам многу за поддршката,посакувам да имате убав ден!...
Име : Жилет Држачот.Материјал : Space Алуминиум.боја:Атина Црна,сребро.Големина на : (L) 4.5 CM X (W)4.5 CM.Лесен За
Нерѓосувачки челик рамка за издржливост.Electroplating процес, водоотпорен и rustproof.Двоен крст заварени структ�
2.Во едно парче, издржливи 5.Силна практичност, нема рѓа, не исчезнува 4.Едноставна инсталација, силен кап�
Висока класа материјали и голема изработка гарантира издржливост и практичност.Доаѓа со проширување д�
Бања Додаток : Хлапак носител е идеален за употреба во вашата бања да се одржи вашите хлапак.Не ' рѓосува�
Можете исто така да го користите како исклучителна роденден или Божиќ подарок за пријатели,љубовници,р�
Двојно Двострано Печатење : Различни текстови за двете страни, двојно забава.Можете да ја промените на р
Одличен организатор на продавница за вашата канцеларија канцелариски материјал, шминка, додатоци, кујн
Силна Товарот : Не помине лепак, силна товарот капацитет, стабилна паста, не е лесно да падне.Висок Квали�
Направени на квалитет смола материјал, водадоказ, нуладоказ и лесно да се чисти.Компактен и лесен дизај�
Погоден за кујна складирање, бања складирање, итн.На дното на водата складирање кутија е монтажни за лес
БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п
БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п
БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п
БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п
БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п
БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п
Повеќенаменски Дизајн: бања фах табела багажник за на када има водоотпорен книга или таблет носителот,
Високо квалитетен материјал : Направен од премија од не ' рѓосувачки челик, трајни и здрав.Лесен за инста
♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�
Тоа е одлично за ѕид Оркестарот & складирање и спасува повеќе простор за тесен простор.Здрав Челична Кон
♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик (водоотпорен, rustproof, отпорен на корозија).Карактеристики : бесплатн
✔Идеална Големина : Овој воздушен компресор носителот има две куки за да стојат и да е многу стабилна, с�
♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�
♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�
* Згреши Подарок : бамбус бања полица над бања е прифатлива луксуз за вас или вашите најблиски.бамбус бањ
♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�
♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�
♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�
Материјал : не ' рѓосувачки челик (водоотпорен, дебели, корозијаотпорни).Карактеристики : шупливи на мозо
Дизајн : Луксузни бамбус бања мост када caddy фах рек бања багажник, ултратенок дизајн, да се прошири.Издрж�
Пакет Се Вклучени : 1 полица.Дизајн материјал : Направен од високо квалитетни и еколошки АБС материјал, т
За стандард кади : должината на 65 cm одговара на сите стандардна големина кади Едноставно се постават на�
Во тек е уредно да бидат зачувани во една цевка.На 52 OML голем капацитет за складирање цилиндар има голем �
Модерен боја за појавување на резба, добро време.Складирање дизајн, уреден дом countertops.Монтажни, лесен за
Издржливост : Направен од висококвалитет рѓадоказ солидна нерѓосувачки челик, издржливи.Да зачувате пр
Број на Нивоа : Еден Бран.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Големина:S / M / Л не се откажам кревка ил
Се тоа каде и да одите, и тоа е погодно на дофат на вашите прсти.Сигурно прилог, водоотпорен и влагадоказ.
Изработени од екстремно издржливи простор алуминиумски материјал, тоа не е лесно да ги кородираат и не �
★【Убава складирање решетката е задолжително за секој семејството】Оваа прекрасна решетката е вашиот �
Избришете ја со влажна крпа или ткиво хартија редовно и чувајте го подалеку од киселина или било какви д
Пакет Се Вклучени : 1 полица ★ Бања Бања Мебел Стаклена полица дома стаклена полица бања една полица зад
Големина на : 40 (продолжување 90) x20x4.7cm.бамбус Када Фах Caddy Проширување со бамбус Бања Фах Када Организато�
ПРОМОЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ.Бамбус Када Caddy, само кликнете на полиците, евтини цена, 100% наплата, ако ви се доп
Селски полиците може да помогне да се направи целосна употреба на вашиот празните ѕидови, спаси повеќе �
*За НЕГА на КОСА за СКЛАДИРАЊЕ : Тоа дефинитивно може да се зачува простор во вашата бања.Ова неозначувањ
САМО ЗА ВАШИОТ УСПЕХ : када, highend луксузни бамбус када caddy лента е уредни, здрав, домот, стилски и исклучит�
Изработени од нерѓосувачки челик.Издржливи, стилски, пренослив и repositionable, лесен за употреба.Нерѓосувач�
ГОЛЕМИНА И БОЈА големината е фиксен и не се прилагодливи, 70*15*4.5 Бидејќи ние мерка чисто од страна на стр�