.

DCDC 5 V да 1.2 V24 V USB Чекор НАГОРЕ / Надолу Напојување на Модулот Прилагодливи Конвертор Buckпоттик, Моќ на Регу
Одговара за Возење рекордер, електронски куче, автомобил полнач и други автомобилската електронска опр
【КОМБИНАЦИЈА НА ЧЕКОРUP И ЧЕКОР НАДОЛУ】На DCDC конвертор модул е комбинација на чекор надолу конвертор и
Топло Совети : 1."Долго притиснете" време е за 2 S.2.Ако користите У диск режим, 5 V за напојување е препорачли
Име на производ : 5 A 250 V Адаптер.Макс Outtput : 250 V AC 5 A.Тежина : 28g.Пакетот Вклучува : 1 x 5 A 250 V Адаптер.Користете
Име на производ : Машки Моќ w Рокер Прекинувач;Напојување : AC 250 V 10 A;Влезот Тип : IEC320 C14 Терминали Број : 3;Ро
Влезниот Напон Спектар : 6 V32 V.Излезен Напон : default 5 V, автоматско прилагодување помеѓу 312 V по активирање б
Земја на Производство : КИНА; Бренд : ; Материјал : Метал,Пластика; Нето Тежина : 21g.Пакет Содржина : 5 x AC Ште
Земја на Производство : КИНА; Материјал : Електрични Parts.Net Тежина : 4g; Пакет Содржина : 1 x Моќ модул.Модел : L
Име на производ : LED Digital Display;Дигитален Дисплеј : Една Цифра.Се Емитуваат Боја : Црвена;Pin Број : 10...
ПАРАМЕТАР XWST DCDC конвертор влезниот напон спектар е DC 9~36 V (12 V 24 V); излезниот напон е 12 V DC; излезна струја е
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им
До 5000 вати максимален капацитет, тешки чекор нагоре / надолу напон конвертор трансформатор (110 / 120 V 220 / 240
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им
7.5 КС, 11.3 Засилувачи, ABB, ACS355 Серија 400 480 VAC Текст, 480 VAC Излез.Три Фаза На Текст, Три Фаза Излез.IP20, Подготвен
2.0 HP, 6.8 Засилувачи, Lenze / AC Техника, MC Серија (MC1000) 208 240 VAC Текст, 240 VAC Излез.Еден Фаза На Текст, Три Фаза Изл
Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне
Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им
IBM Напонски Регулатор Модули 74 Y6138 44 V3845 44 V6627 44 V5181 Конкурентна цена и за повеќето делови како што се купув
Променлива Трансформатор Макс 2000 VA.Влезен напон : 110 VAC / 60 Hz.Излезен Напон : AC 0130 V / 60 Hz.На variac трансформа
DEN 2800.56
Во продавницата
3 годишна гаранција вклучува поправка на оштетени или скршени приклучоци или кабли.Висока и Ниска Влезн
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им
4 : 1 & 2 : 1 DC влез опсег 2000 VAC I / O Изолација.Принудени воздух за ладење со вграденво ВАШИНГТОН фан.Вграден да
Излезен Напон : 48 V.Прибл.Wattage : 120 W.Механички Форма : Метал.Гаранција : 3 Години Гаранција.Карактеристики :
Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н
10pcs Max 8 A 200 W DCDC Чекор Надолу Buck Конвертор Напојување XL4016 PWM Прилагодливи 440 V 1.2536 V Чекор Надолу Одбор Модул
ВО ВРАТА ЗА УПОТРЕБА САМО!.Излезна Струја 15 Amp, Моќ 360 Вати.Ефикасност до 85% 110 V / 220 V е избран од страна на
Карактеристики : Автоматска заштита функција : со автоматско заштита на функцијата, како прекуструјна, o
DEN 3478.80
Во продавницата
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им
Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА.Материјал : Алуминиум faultless Alloy.Net Тежина : Внимателно
Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 400 A(AMP) и ќе
ВО ВРАТА ЗА УПОТРЕБА САМО!.Излезна Струја 15 Amp, Моќ 360 Вати.Ефикасност до 85% 110 V / 220 V е избран од страна на
DEN 3478.80
Во продавницата
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им
Користи алуминиум легура школка, водоотпорен, dustproof, shockproof, подобро дисипација на топлина.Користење на с
DEN 2639.76
Во продавницата
3 годишна гаранција вклучува поправка на оштетени или скршени приклучоци или кабли.Висока и Ниска Влезн
Таа поддржува надструја, во текотнапон, надтемпература и краток спој заштита.Направени од високо квали
【TC35 CНезависен Адаптер кој Обезбедува Hi Fi Аудио】DDHIFI TC35 C адаптер усвојува Realteck ALC5686 DAC чип за декодирање
Таа поддржува надструја, во текотнапон, надтемпература и краток спој заштита.Таа користи MOSFET да го заме
[Ефикасна полнење] моќ конвертор има карактеристики на висока ефикасност, брзо полнење, ниска потрошува
Премиум Материјал : Liion батерија на полнење модул е направен од високо квалитетни материјали, има добри
【диво користи】Овој производ може да се конвертира 858 V DC напон на излез од 5 V 1 A ,Погоден за автомобил LED
Повеќе за Заштита : На чекор надолу модул со топлинска исклучување, текст undervoltage заштита, како прекустру
Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н
Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н
Наведени чип, стабилни перформанси, поддршка исклучувањето заштита, во текот тековната заштита, со теко
Постојат 3 верзија , Без комуникација верзија, комуникација + USB верзија, комуникација + USB+ БТ (bluetooth).conncet д
☆Влезен Напон : 190240 V AC, Оптоварување : 500 VA, се Тркалаат off Фреквенцијата 5060 Hz ☆Излезна Моќност : Континуи
Влезниот напон спектар DC 6 V32 V; излезен напон default DC 5 V, по активирање на брзо полнење, автоматски ќе се при
【Употреба】 : заштита одбор е за 10 серија мобилен Liion батерии, може да се користи за ternary батерии, манган к
12vdc да 24vdc Конвертор:Влезниот напон спектар : DC 12 V (9 20) V; Излезен напон : DC 24 V; Излезна струја : 3А Max.Излезн
Многу практични Влезниот напон спектар : DC 10 V16 V; Излезен напон : 24 V DC(неприлагодливи); Излезна струја : 20 A
Користење на инфраред одраз принцип, емисијата на инфрацрвена контрола инфраред сигнал беше издадена п
Основната функција : Ако јо некогаш сте се обиделе да се поврзете 3.3 V уред до 5 V систем, знаеш што е предиз