.

Го заменува најстариот Активен Врати и Единство се Добие засилувач напојување од различни производите�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се
100% Сосема Нов, Излез : наизменична СТРУЈА 18 V20 V 2А4А80 W HDTV ТВ Конектор за Напојување Текст : AC 100240 V 50 / 60 HZ, Ст�
⭐【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Специјален дизајн и висок квалитет на материјалите се осигура дека адаптер се чув
✅【Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел низ целиот свет користат влезниот напон спектар : 10
❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100240 V 50 / 60 HZ...
Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста
Компатибилност : 4pin 5v,12v GTech 90720701 GРација 1 TB / 1000 GB Хард Диск 4pin 5v,12v GTech 90720701 GРација 1 TB / 1000 GB Хард Диск 4PIN GT
HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC; Излез : DC 5 V, 3А;.УЛ Наведени; Безбедн�
Висок Квалитет на 10 Метри Долго AC Кабелот за Напојување 5 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА 3ТО ЛИЦЕ НЕ О
Замена AC Адаптер извор на енергија за DYMO дигитални поштенски скали.Превозот скали се идеални за зафатен
HQRP® AC Адаптер со Кабелот за Напојување плус HQRP® Увеселителен парк;.Излезен Напон : 14 Volts, 3 Засилувачи; Моќ
Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�
Текст : 110 V 117 V 120 VAC 60 Hz или 220 V 230 V 240 VAC 50 Hz Погоден Влезен Напон За Вашиот Превозот Адреса.Тестирани Един
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
ТМоќ Направени со највисок квалитет.Сосема нов Адаптер.ТМоќ ac адаптери се изработени со највисок квали�
Компатибилен со : Нео 2 Alphasmart Зборот Процесор.Влез : 100240v, 5060 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со те�
Бренднови , Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 48v ) / одговара : NETGEAR Pro Safe P / N : NU60F480125I1 NN , 3321016401 , 3301014201 , DSA0421
Максимална Струја на 300m A.Совет Негативниот () дизајн.Ќе енергија дополнителни 9 volt, совет негативни ефек�
Сосема нов Текст Volt Опсег : 110240 V.Компатибилни Модели : Lacie D2 Quadra V3 1tb 2tb 3tb 01542u 301543u 301549u ; Порше Дизајн P'9230 P'923
Новите индустриски стандард во оперативна економија, електрични перформанси, животната средина стил и
Бренднови, Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 12vdc ).Компатибилен со : Linksys EA6400 / EA6500 / EA6700 / EA6900 E1550 EA4500 EA6500
КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕ МОДЕЛИ : Прецизност крв следи како алтернативен извор на енергија.Адаптер исто т
Компатибилен Со : ЛЕТО МЛАДАТА 28035 28280 бебе монитор 6 NA2 100% Нови Компоненти се користи НеОЕМ но се 100% Компа
Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов
Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста
DEN 1224.00
Во продавницата
АП.06503.024 Ähnliche Artikel : АП.06501.013 Packard Бел AC Адаптерот 65 W, 19 VÄhnliche Artikel : АП.06503.024 Packard Бел AC Адаптерот 65 W, 19 VÄhnliche
◆〖Модерен Дизајн〗 : Ablegrid Бренд Замена На Производот.( НЕ Вистински ) Тестирани Единици.Во Голема Работн
❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100240 V 50 / 60 HZ ❤
DEN 1224.00
Во продавницата
BN4400394 G , BN4400394 K, АД421 14 V 3А Приклучок : 6.54.0 w / Pin Вклучувајќи Моќ Cord Identische Artikel : BN4400131 A Micro Battery AC 14 V 3А 42 W, 6,54,5 Ko
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Pwr ON производи тестирани од страна на производителот за да се со
Компатибилен со Senso Touch Arcitec Жилет RQ1050 RQ1051 RQ1052 RQ1053 RQ1059 RQ1060 RQ1061 RQ1062 RQ1075 RQ1076 RQ1077 RQ1085 RQ1087 RQ1090 RQ1095 1050x 1059x 1090x RQ1131
Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов
【МултиФункционални Носи Торба】☞Направени од оксфорд ткаенина Додатоци во слики се за прикажување це�
【Параметри】 име на Производ : Женски C13 да Машки C8 Моќ Приклучок Адаптер; Модел : WA0101; Oltage Номинална Моќн�
Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се
Нови AC / DC Адаптер за Samsung Soundbar.Ова е 2.5 amp адаптер кој обезбедува доволно засилувачи за поддршка на soundbar ј�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Plug and Play : Нема сечење или спојување.SYNC2 надградба за да СИНХРОНИЗИРАТЕ 3 USB Медиа Центар Адаптер за Напоју
Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба); Излез : 19 V 3.42 НА 65 W; Конектор големина : 5.5*1.7 мм.Компатибилни Модели н
Одговара за Tribit Storm Box Max Sound Плус Bluetooth Звучник Quiet PlXFree Мелодија XFree Оди Слушалки ( Не за типc USB Уреди.Ве мол
Ново Продажба На Мало.MinnKota 1823155 Minn Kota МК 315 D AC Полнач 110 V AC AC Приклучок за Внесување 12 V DC 24 V DC 36 V DC.Техничк
DEN 623.76
Во продавницата
Замена AC Ѕид Адаптер за Phonak Помошните Уреди за Слушање.Компатибилен со Compilot, Compilot Воздух II, Compilot II, Далеч�
Овој адаптер е со 8 различни големина адаптер приклучок кој одговара на вашиот електроника добро и реша�
Ве молиме потврдете го параметри треба : AC влез 100240 V 50 60 Hz, DC излез 9 V 2 A; широк напон на текст, во согласнос
Компатибилен со : Bem HL2002 A HL2002 B Безжичен Звучник ТРИО 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Моќ Полн
Заштедите пари на батерии!.Тенок Дизајн Ослободува до Простор на Моќ Лента од Окупаторската Еден Штекер