.

【Производ содржина】кутија Ni MH ААА акумулатори 1.2 V, 6 делови,Широко се користи, погоден за повеќето Panasonic
✅ Две полни опции : (ГЛАВНА ПОЛНЕЊЕ) можете да ги користите вклучени микро USB кабелот и вклучете го на ваш
Замена Panasonic KXTG2420 W Батеријата.Замена за Panasonic Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 800m Ah,
Замена Radio Shack 43143 Батеријата.Замена за Radio Shack Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 700m Ah, U
Замена Panasonic KXTG6051 Батеријата.Замена за Panasonic Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 700m Ah, Up
Замена НА&Т CRL82312 Батеријата.Замена за AT&T, Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 700m Ah, Upstart
Замена Panasonic KXFG2451 Батеријата.Замена за Panasonic Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 800m Ah, Up
Замена Radio Shack 43164 Батеријата.Замена за Radio Shack Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 700m Ah, U
Замена Radio Shack 43142 Батеријата.Замена за Radio Shack Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 700m Ah, U
HQRP® Батерија плус HQRP® Увеселителен парк;.Батеријата Напон : 3.6 V; Капацитет : 800 m Ah; NiМз;.Останете во контак
Компатибилен со сите Samsung Galaxy S4 варијанти : GTI9500, GTI9505,GTI9506, GTI9505 G, SGHI337 , SGHM919, SCHI545, EBB600 BE, SPHL729 T, SGHI337 M, SGHM919 V, SCH
Izs Безжичен Полнач : погоден за i Phone 12 / i Phone 13 без случај или anker случај за безжично полнење.Powerbank опремени
[Ултраsilm] 5000m Ah Моќ Банка само 6mm тенок, лесен за stow во вашиот џеб или паричникот [Високи Перформанси на Ба
ОГРОМЕН КАПАЦИТЕТ : Овој соларен полнач обезбедува 25000m Ah големи батерија за употреба во текот на активн
Компатибилен со сите Samsung Галакси Забелешка 4 варијанти : Забелешка 4 N910, N910 U 4 G LTE, N910 V(Verizon), N910 T(ТМобиле), N9
Брза Испорака : испраќаат од Калифорнија, САД, за испорака во рамките на 24 работни дена.Компатибилен Мод
СИТЕВОЕДНО ПРЕНОСЛИВ АПАРАТ – ги комбинира најдобрите во безжични и преносни полни со својата модерна
【Преносни Моќ Банка со Висок Капацитет 】 Висока густина 20000m Ah литиум батерија.Овој телефон моќ банка ш
✅【20000m Ah Пренослив Апарат】 : Тоа е пренослива батерија со 20000m Ah капацитет кој ќе биде повеќе од доволно
10000m Ah МОЌ БАНКА може целосно да ја наполните повеќето телефони три пати со енергија во изобилие.Нејзини
✔【Тенок Од било кога】Само 0.24 инчен тенок, лесен за stow во вашиот џеб или паричникот.4.84*2.6 големина мали, 4
Мобилен Телефонски Апарат со 10000m Ah Капацитетот на Батеријата : 10000mah преносни мобилен полнач за телефон
На Anker Предност : се Приклучат на 50 милиони+ напојува од страна на нашата водечка технологија.Крајната 2в
⚡【Компатибилност】Оваа Магнетна моќ на банката може да се користи за i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 Мини брзо Б
【2022 НАДГРАДИ ВИСОК КВАЛИТЕТ на БАТЕРИЈАТА】Нашите Батеријата за Samsung Галакси J3 има CE, и Rohs сертификациј
【Бренд Нова Батерија 】 : Conqto Замена на батеријата за iphone Xs Max , донесе живот назад кон вашиот телефон со з
Brand New Висок Квалитет,9 ќелија,11.1 V,94 Wh / 8.4 Ах Батеријата.Компатибилен со : L412 L420 L430 L512 L520 L530 T410 T420 T430 T510 T520 T530
Батерија тип : Liion; Капацитет : 5200m Ah; Клетки : 6cell; Напон : 11.1 V Compatibe дел броеви : C601 H D608 H GP952 GW240 GW252 HP297 RN873 RU586 XR
♣Батерија тип : Liion; Клетки : 6cell; Капацитет : 5200m Ah; Напон : 11.1 V Модел : 4741 ♣Компатибилен Дел Броеви : Acer AS10 D31
СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз
замена на батеријата за Golf Buddy Глас, Глас 2, VS4, Глас GPS Rangefinder, PL482730 Капацитет : 280m Ah, ПОТ : 1.04 Пот, Тип : LiПолим
Замена на Лаптоп со Батерија 58 WH PA5109 U1 BRS Компатибилен Со Toshiba Satellite C50 C50 D C55 C55 D C55 Dt PABAS271 PABAS272 PABAS273 PA5110 U1 BRS P
[Батеријата Спецификации] Капацитет : 2000m Ah LiIon Батерија, работи совршено со Kenwood KSC25 полнач, ПОТ : 16.28 Пот,
СОВРШЕНА ЗАМЕНА : Висок капацитет циркулаторниот функција, совршен замени на оригинални батерии, Компа
Го заменува Kenwood KNB63, KNB65 Напон : 7.4 Volts Капацитет : 1300mah Хемија : LiIon.Компатибилен Со Kenwood Радио : THK20 A, ТИK20 E, Т
Батерија тип : Liion Капацитет : 48 WH Напон : 10.8 V Компатибилен Дел Број : 0 C52861 0 C52862 45 N1124 45 N1125 45 N1126 45 N1127 45 N1128 45 N1
Замена GPS Navigator Батеријата : IZZO Swami 4000, Swami 4000 ГОЛФ GPSA43094,H603450 H 100% Компатибилен со оригинална батерија; 180 д
СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз
★【DELL WDXOR БАТЕРИЈАТА】Батерија Тип : Liion;Напон : 11.4 V; Капацитет : 42 Wh / 3500m Ah; ★【Компатибилен Дел Броеви】WDXOR
Целосно Компатибилен со CSLT915 RT.Батеријата Спецификации : 5000m Ah, 11.1 V, 55.5 Пот.LiПолимер Тип На Батерија...
Целосно Компатибилен со CSLT927 RT.Батеријата Спецификации : 1000m Ah, 7.4 V, 7.4 Пот.LiПолимер Тип На Батерија...
Целосно Компатибилен со WS600 VI UE се Тркалаат Уши Бум WS600 UE се ТРКАЛААТ 2 WS600 BL UE се ТРКАЛААТ.Батеријата Спец
Целосно Компатибилен со CSLT917 RT.Батеријата Спецификации : 5000m Ah, 11.1 V, 55.5 Пот.LiПолимер Тип На Батерија...
✹Што за : Оваа батерија налепница е само за батерија 18650, а не и за другите модели ✹Добра Материјали : 20 к
Рим Техника biosот CMOS батеријата најдобро одговара да се замени скршен или неработни старата батерија ни
Замена CMOS RTC Батеријата За HP Elite Book 740 840 G2 840 G3 840 G4 # 914384001 Компатибилен Дел Броеви : 649769001 683502001 23.21212.033 740187601 2
23000 m Ah Внатрешна Батерија.Микро USB влез, стандарден USB излез, 5v во 1 amp 3 LED Пораст на Моќ Индикатор за Нивото
Ion Bank 10 K е ист дизајн како Ion Bank 5 K доделена Red Dot за Дизајн.Компактен Дизајн : Ion Bank 10 K карактеристики склад
Интегрирани MFiсертифициран од Apple се Види магнетни држачи + smart USB излез.Дизајниран за да биде удобно да с
[Батеријата Спецификации] WH500 Батерија : 3.7 V 140m Ah Тип : LiПолимер [Компатибилен со Plantronics Телефонски Модели]
【25000m Ah Соларна Енергија Банка】Способни за полнење на i Phone X до 6times, 5 пати за Галакси S10 или Пиксели 3, бла
【Висок Капацитет Соларен Полнач】 Овој Соларен Полнач за Телефон со 5 V / 2.0 Микро USB Влез, овозможува цело
【Компатибилен Батеријата Дел Број】 LIS1441, LIP1450, 416810801, 419509402 【Компатибилен со Sony Playstation 3 Контролер Модели
1 Функција : Овој сончев радио има безжична функција, USB, ТФ, FM, соларен панел, LED светилката и други функци