.

СРЕДНИОТ ДЕЛ БРАНОВИДНА ПЕРИКА Долга брановидна перика, во должина од 2123 инчи, класичен брановидна диз�
????【Супериорен Квалитет Синтетички Влакна】 На Перика е Направен од Премиум Headband Перика Синтетички Вла�
【Прекрасни Модни Нов Изглед】Црна перики е свеж, боб забава со целосна удира , ја удира и препознатлив б�
Голема Вредност.Подготвени да се Носат & Go.Палетата на Тренди Бои & Стилови.ТоплинаСтил Пријателски.Боја
Голема Вредност.Подготвени да се Носат & Go.Палетата на Тренди Бои & Стилови.ТоплинаСтил Пријателски.Боја
【МАТЕРИЈАЛ】на перика е направен од синтетички влакна.Тоа е перика, која е стилизирана однапред...
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�
【МАТЕРИЈАЛ】на перика е направен на Висока температура Влакна 【ПЕРИКА ГОЛЕМИНА и БОЈА】Можете да ја пр
За нашиот бренд : Ние си имаме свој коса фабрика.Нашата фабрика има 20 години на косата обработка на истор
❧Капа Големина : Ова перика има мека, adjustablestraps да се вклопи во повеќето големина / форма раководителите,
ANDONGNYWELL Перика Материјал : 100% Увезени Премиум ANDONGNYWELL мека и свиленкаста синтетички влакна, реални природ
Материјал : Направен од висока температура пламен retardant синтетички влакна, пастелни брановидна перика с
1.Се чувствува Удобно, Изгледа Природната : 100% Живеат Модел Снимање, Изгледаат Убаво & Како во Слики.Врвен
Сјајна Бојасветла боја е природно и живописни.Оваа cosplay перика има многу стилски дизајн, со природна уба
100% Синтетички Влакна.Увезени 100% Синтетички Влакна.Рака Мие.Одлично За Коса, Покривање.Удобно.Го Носат Н�
Пакетот вклучува : ќе добиете 1 парче од црна долга кадрава коса перика и 1 парче леопард hairband, практична �
Супер Казна Швајцарската Чипка пред чипка перика капа.Боја : Unvisiable Светло Кафеава.Материјал : Точно Швај
【Коса Карактеристики】За 200g; Текстура : Долга брановидна кадрава коса екстензија; Стил : Бејзбол Капа со
К'ryssma Боб Перика Предност : Мека Брановидна Чипка Пред Перики Употреба на Висок Квалитет на Топлина Отпо
(1)13x6 Длабоко Средниот Дел : разделба простор е доволно,можете да се дел онака како што сакате (2)Ззп Голем�
color1# е ист како и color7#,Кога количеството достапен за купување на color1# не е голем, можете да изберете да се �
Предности : Нов дизајн headband перика glueless велкро кршење дизајн е лесно да се обезбеди својата перика, овоз�
Супериорен Материјал : Коса, направен од 100% Висок квалитет на топлина отпорни на Висока Температура вла�
1.Најдобар Квалитет : 100% Бразилецот богородица човечка коса, природен и здрав.Висок квалитет со бебе кос�
【ВисокоКвалитетни Материјали】:100% Висок квалитет на топлина отпорни влакна.Таа има многу стилски диз�
1、Краток heaband перика 100% човечка коса,pixie намали перика 2、Никој Чипка Пред Перики:Мраз Свила Headband Велкро
КАДРАВА ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса Кадрава �
МАТЕРИЈАЛ : Nishinoya Yuu Cosplay Перика е направен од висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна, при
Миа Џамбо Braidie е 3 / 4 инчи широка плетенка headband на еластична бенд.Таа е направена од синтетички / faux перика
Чипка Боја : Мека HD Чипка Губење на Текстурата : Директно Чипка пред Перики Човечка Коса.Косата ќе биде у�
✨Ayisha висок квалитет богородица remy 13 X4 човечка коса длабоко бран чипка пред перики : длабоко бран човечк�
100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К�
??Квалитет : Влажно и Брановидна Човечка Коса, Перики со Еластична и Дише нето,тоа ќе биде удобен за вашат
Врвен Квалитет : Одделение 7А Необработени Богородица Човечка Коса Чипка Перики, Здрава Завршува, Не Фол
1 Нови Висока Дефиниција HD Чипка Перика Швајцарската Чипка 13x4" Уво до Уво Богородица Директно Човечка Ко
1 Нови Висока Дефиниција HD Чипка Перика Швајцарската Чипка 13x4" Уво до Уво Богородица Директно Човечка Ко
DEN 8225.28
Во продавницата
Колекција : Jon Renau HD Collection Cap Изградба : Чипка Пред / Monofilament Cap Големина : Просек.Bang 8" Круна 14" Од Страна 12.5" Ти
1.Висок Квалитет 100% Богородица Човечка Коса Материјал,Природни Црна Боја,180% Густина, Прилично Кадрава Т�
Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Вие
Губење на материјал : 100% необработени здрава човечка коса, се сече директно од младите девојки коса.Вист
КАПА ИЗГРАДБА : 3" раказаврзана швајцарската чипка фронт со машина wefted песни во грбот.КАПА ГОЛЕМИНА : 22.5" g
Ѕвезда Мал Avg Перика Боја На Светлина Bernstein Вкоренети Елен Wille Перики 8" Брадата Должина Боб Око На Ниво Н�
Телото Бран Ombre Човечка Коса, Перики : 100% Необработени Бразилецот Богородица Remy Ombre Човечка Коса Чипка Пе
Kbeth 4x4 Вода Бран Човечка Коса Чипка Пред Перики за Црните Жени, 100% Необработени Бразилецот Богородица Чо�
100% Сосема Нов!Одличен Квалитет на Топлина Отпорни Влакна направени од синтетички перика.Убава коса до�
YB Коса Длабоко Кадрава Чипка Пред Перика е 100% Човечка Коса Перика со Бебе Коса и Пред Извлечен Косата...
Брз И Лесен Стил.Чешел за Безбедна Носат.Drawstring Изградба.Безбедно до 400°F / Висока Tex Отпорни на Топлина В
〖Производ Должина〗 : 24 инчи 〖 Боја 〗 : Ombre Кафена Platinum Русокоса 〖 Погоден толпата〗 : Возрасни...
♥ Коса Материјал : Вода Бран Т Дел Човечка Коса Чипка Перика Направени од 100% Необработени Бразилецот Чо�
Материјал : 100% Kanekalon Futura Квалитет Синтетички Влакна Отпорни на Топлина до 377°F РакаХеклани Чипка на Челот
100% Сосема Нов.Материјал : 100% Висока Температура Влакна.Должина : Околу перика : 65 cm; конска опашка : 55 cm.Пер
1.U дел боб перика човечка Коса Материјал : 9 A одделение Бразилецот remy човечка коса, природна боја, Може да
????Нов Моден Дизајн : Синтетички Отпорни на Топлина Влакна, Glueless кадрава headband перика, мека и отпорни на то
Update1 : Некои клиенти се одговори на проблемот на текстурата не се многу откачен, моравме да ја направиме �