.

ROSEWATER БИЛНИ МЕШАВИНА остава косата мазна и свиленкаста.НАПЛАТА на штетата предизвикана од сонцето, смог
ДЕЦА КОСА DETANGLER СПРЕЈ исполни првиот прифатлива, 100% toxinбесплатно, растителна основа деца коса detangler која
ВОЛУМЕН ПОТТИК ЗА ФИНО КОСА : Бери Целосна клима уред обезбедува поттик на јачина на звук за да фино коса
Pantene Експерт ProV Интензивна Боја за Нега на средството за смекнување на косата веднаш го подобрува боја vi
Пред кругот на логото може да се разликува (лого беше ревидирана).Истиот производ, истата формула.Moisturizes
Се грижат клима уред што му дава волумен на тенки и фино коса, додека омекнување и навлажнувачки.Витамин
УЛТРА ХИДРАТАНТЕН ОСТАВЕТЕВО средството за смекнување на косата : проф дР Шмркаат Не Биде Сува Куче Хид
Формулиран со мешавина на екстракт од бамбус и шеј путер.Moisturizes и услови за слаби и оштетена коса.Помага
Рецепт : Исполнет со моќни состојки, како маслиново масло, мајчина душица, и василиј, да дава суштински х
За Енергична и убава коса.Со lemongrass extrct.Paraben слободни.Косата тип : Хемиски Третирана.VO5 Билни Бега Киви Вар
Sunsilk Lusciously Дебели & Долго ја храни косата и го прави да изгледа два пати погуста.Количина 1 шише 180ml.Збога
Novex Супер Алое Вера Косата Маска е специјално дизајниран за да интензивна поправка и хидрат оштетена ко
Збогатен со Органски Маслиново Масло & рицинус.Протеини за Тело и Сјај.Ја Храни Косата & Скалпот.Остава К
ОРИГИНАЛНИОТ НИКНЕ ОСТАВИ ВО СРЕДСТВОТО ЗА СМЕКНУВАЊЕ НА КОСАТА.Оваа зајакнување Остави Во средството
Ја обновува косата' природна влага.Ја подобрува густината за целосни изглед на косата.Се зголемува зате
Држи косата сјајна и здрава додека detangling коса нежно.Без сулфати, Без полипропилен гликол, Не parabens, Без си
ВАШАТА ЦЕЛ : Перформанси Управувано за Нега на Коса.НАШЕТО РЕШЕНИЕ : Обезбедува траен влага оставајќи ко
DEN 426.72
Во продавницата
Промовира Светлина, Сјај И Допир Способност.Висок Квалитет На Производот.Се Препорачува За Нормална До
Giovanni Коса Производи за Нега на Коса, Маска 2 Chic Авокадо и Маслиново Масло 5 Fl Мл Помага во поправка екстр
1 Парче 5.1 Унца (150ml).Веднаш Ја Враќа Влагата,.Без Сулфати Или Parabens,.За Силни, Сјајна Коса.За Frizz Склони На К
Moisturizes И Detangles (Hidrata E Desembaraça Os Fios ).Сида Здрав Раст (Auxilia Не Crescimento Saudável).Силата И Моќта За Вашата Коса (Força e P
Интензивна Климатизација + Detangling.Со амла масло од Индија.За сите типови коса.Интензивна исплакнетеискл
Преку Кајгана е нетрадиционален пристап и перцепција на Боја на косата како издувен вентил за самоизра
Да зрак на одреден контакт сакате да станат.Си повеќе носталгичната "Коса промена" на еластичност на кос
Бренд : Kama Ayurveda Features : Sles и paraben слободни formulation Reduces коса loss Promotes коса growth Deeply conditioning Binding : Здравје и Beautymodel
Dabur Varika природни Лук Косата балсам е направен со fienst handpicked лук од Шпанија.Лук средството за смекнување н
Ја ХРАНИ И го СТИМУЛИРА РАСТОТ Маслиново масло, која е суштински дел на balm, ја храни косата со витамини н
СО НАВЛАЖНУВАЧКИ ЦРНА CASTOR СЕМЕ И ЛЕНЕНО МАСЛО.Овој специјален производ содржи Црна Castor и Ленено Масло з
Мирис : Грејпфрут Шумата (Горка цитрус топ белешки со светлина, мошус нијанси заврши околу вуди малку ов
*Клима уред + ОСТАВИ ВО : Во прилог на состојбата на вашата коса, користете го овој прекрасен бар како сти
Длабока хидратација клима уред карактеристики ботанички екстракти најчиста дека се негува и хидрира к
Volatizing клима уред дизајниран да ги задоволи потребите на фина текстура на косата, косата изгледа тенка и
Природен состав за навлажнувачки оштетена коса (сува / боја).Dictamelia, со своите вредни липиди, ја храни кос
Клима уред со detangling состојки ја штити и регенерира косата.Збогатен со прочистена Keratin и екстракт од Ками
Штити од боја исчезнат.Detangles и ја подобрува combability.Додава сјај во боја третирана коса.Оживува досадна бо
Мирис : Казабланка Лили (A флорални создавањето дека мешавини прекрасниот мирис на лили со допири на све
Мирис : Злато & Frankinsence (Смола, Пенливо Вар, Лимон, Frankincense, Кожа, Cedar на Мошус и ванила Сандаловина база.Црна
Мирис : Gardenia Јасмин & Frangiapani (Слатко и невнимателни gardenias, jasmines и frangiapani).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслино
Мирис : Flower Shop (Highмирисна, ново бере цвеќе на различни локални варијанти во кул, свежи кревет на бујна зел
Мирис : Јаболка & Портокали (Јаболка, Портокали, и Божиќ, Зачини).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масл
ОставетеВо средството за смекнување на косата може да се пофали голем број на импресивни состојки, вклу
ВОВЕДУВАЊЕ НА АНДРЕА ORSI ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА НА КОСА.Знаеме дека љубовта на вашата коса кога ќе го напушт
✰ Panpuri Амино Киселини Поправка На Косата Балсам ✰ Ароматични Дрво Етерични масла 10 ml, 100% Природен Арома
DEN 3906.00
Во продавницата
Производ Големина (широчина X длабочина X височина) : 170 X120 X28 Земја на потекло : Јапонија.Содржина : 2000g.By фу
➩ Panpuri Скалпот Detox Појаснување На Косата Балсам ➩ Ароматични Дрво Етерични масла 10 ml, 100% Природен Аромат
Содржи добрина на масло од кокос.Ја подобрува цврстината и еластичноста.Detangles коса спречување на кршење
Мирис : Праска Карамфил & Cardamom (Свеж и чист овоштарник праски, црвени јаболка и зачинета договор на artemesia,
Мирис : Ѓумбир & Крв Портокал (Изненадувачки mouthwatering и светла Пролет крв портокали и лимон, со навестувањ
Мирис : Карамфил & Рузмарин (Карамфил и рузмарин на база на овошје, ориентални цветни, neroli, килибар и musks).Ц
Мирис : Слез Морињата (Манчмелоуто и Морето белешки).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балса
Мирис : Мандарина & Нане (Мандарина, Нане и Caraway, Labdanum, Oakmoss, Corriander и Лаванда на ружино дрво, Пачули и Сандал
Мазна Формула (Fórmula Suave).Не му Наштети на Очите (Não Irrita os Olhos).Противалергиски (Hipoalergênico).Тестиран од страна
DEN 2181.60
Во продавницата
Во 99% Природни состојки 100% Вегетаријанска : Сулфатбесплатно, Parabenfree, добро за сите типови на кожа, сурово
Луксузен Слатка Грашок мирис.Економски топи до 8 : 1 Безбедна за кучиња, puppies, мачки и мачиња.Појавување на