.

Алуминиум.ЗАШТЕДА на ПРОСТОР ДИЗАЈН : Ова туш caddy може да се расклопуваат.Кога не е во употреба, може да с�
【ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НИ】[Оваа туш caddy само се вклопува 90 °ѕид аглите заштеда на простор].Таа е наменета за
Модерен и стилски агол бања полица, алуминиум и стакло.Таа има две нивоа на датотеки, со stop на предниот д�
Пластична Кошница Големина : 12.4 во W x 6.7 во L x 12 во H, ова е совршена големина за преносни туш кошница, полн �
Мултифункција : сето Ова цел зелена мрежа џеб бања организатор е одлично да се има во секое домаќинство.�
Нерѓосувачки Челик Материјал : Овие бања туш полиците кои се доволно силни за да се одржи и да ги поддржу
Изработени од железо пол, цврсти и издржливи, имаат долг животен пат.Ефикасно да ги користат на неискори
Сосема нов и висок квалитет.Тешки и трајни алуминиумска рамка.Бамбус седиште.Вшмукувањекуп совети на с�
Пакет Се Вклучени : 1 полица [Отстранлив] : Пренослив дизајн, лесно да се чисти и повеќе санитарни...
Сигурен и ' рѓадоказ материјал : се Направени од издржлив алуминиум, има одличен изглед и може да ја спре�
Изработени од АБС материјал, хром позлатен површината, не е лесно да ' рѓа и издржливи во употреба.Шуплив
Материјал : Алуминиум Легура.Полица Материјал : Алуминиум Легура.Тип : Бања Полиците.Поставена : АГОЛ.Инс
Mesh туш caddy организатор торба големина е околу 25 x 14 инчи; 4 големи мрежа џебови + 3 средината мрежа џебови.М�
Ве молиме проверете сте тип на вашиот ѕид пред да го купите овој производ.Само Одговара за сите НЕPOROНЕ ф�
Мрежа Туш Организатор е совршен начин да ги зачувате вашите туш додатоци.Одлична за одржување на сапун,
Дебела АБС материјал, дебели дизајн, фина изработка, издржливи.Надградена дизајн може да се прилагоди, к
8 Џебови мултифункционален патување домаќинство бања туш caddy организатор toiletry складирање торба, да ги З�
Моќен и обновливи : На вшмукување чаша агол од туш решетката е направен од висококвалитетна ABS материјал
Големина : 250x250x460mm, материјал : не ' рѓосувачки челик, број на слоеви : 2 слоеви, товарот : 30 KGR., инсталација :
Материјал : калено стакло +простор алуминиум (еколошки материјал,водоотпорен и антикорозија,нема рѓа,не
Бакар агол ѕид туш кошница складирање рек полица организаторот за тоалет тоалет и кујна.Ѕид инсталациј�
Бакар агол ѕид туш кошница складирање рек полица организаторот за тоалет тоалет и кујна.Ѕид инсталациј�
Пакет Се Вклучени : 1 полица ★304 нерѓосувачки челик, форма, полирање процес, едноставна атмосфера ★Поли�
Дизајн на продавница за шампон, шминка, condiment и кујнскиот сунѓер.Изграден со високо квалитетен материја�
Ѕидот монтирани дизајн,може да се направи целосна употреба на вертикална простор.Заоблени четириагол з
Ѕидот монтирани дизајн, може да се направи целосна употреба на вертикална простор.Заоблени четириагол �
Направени од високо квалитетен PP пластика,трајни и 。.Оваа лепило бања полица е совршен начин за чување �
Издржливи и ' рѓаслободно : туш глава е направен од алуминиум + лопата дрво, корозијаотпорни, отпорни, рѓа
Шупливи дизајн : дупки на дното, одвод на вода, да ги задржи на суво.Ладење и вентилација, еколошки.Рамкат
✱ ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ : Направен од премиум природни бамбус, овој туш агол нога одмор за бричење на ноз�
Лепливоста Метод : Ноктите.Материјал : Бакар.Организацијата полиците може да се користи за бања, тоалет,
✽ ЗАОБЛЕНИ ИВИЦИ ДИЗАЈН : На работ на врвот полица е chamfered, аглите се круг, убаво и безбедно ✽ ВИСОКОКВАЛ�
"Повеќенаменски" : Овој лебдечки полица, исто така, ќе биде прекрасен прилог на вашиот дом, својот едност�
✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да пост
Направени од висококвалитетни материјали, трајни и практичен, лесен за употреба и може да се користи за
Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.На флексибилна структура и криви структура може д�
Зачувани подот.Кујна агол на мозоци рек тоалет складирање рек бања ѕид ударслободен силен ѕидмонтирани
Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Нема потреба да се вежба дупки и не на штета на ѕид�
Направени од висококвалитетни материјали, трајни и практичен, лесен за употреба.Тоа е погоден за ставањ
Зачувани подот.Кујна складирање, спална соба за складирање, бања складирање, шминка складирање .Погоден
Зачувани подот.Триаголен полица, ковано железо спреј бои, убаво и практично.Триаголен дизајн, простор з�
ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : решетката е самолепливи, нема потреба да стиска дупки, без да го оштети вашиот ѕид
【2 Packда Зачувате Простор】 Ова виси кошница caddy може да ви помогне продавница секојдневно производи , То�
【Богати Бои】дизајнот на силен контраст на бои ќе биде нагласување за вашата бања, која ќе го направи ва
3 прегради може да се прошири за дополнителен простор.Тоа е исто така погоден за употреба како кујна моз�
ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : да се Чува бања нередот под контрола од страна на чување бања и козметички произв
3НИВО АГОЛ ОРГАНИЗАТОР ПОЛИЦА : Обезбедува три групи на простор за складирање за бања потреби како што с�
Акцентот вашата бања visage со нашата совршена комбинација на финес и елеганција, како Gatco décor е уникатно д�
Ако се работи надвор од собата во бањата, или некој со мали апартмани и да го имаат на располагање вертик
Нерѓосувачки.Rustproof никогаш не ' рѓа, потврдено од страна на 24час Сол Тестови.АЖУРИРАНИ СИЛНА ВШМУКУВАЊЕ �
ВКЛУЧУВА – 1 Caddy, 4 Монтажа Основи, 4 Големи Ленти.ШТЕТАБЕСПЛАТНА БАЊА ОРГАНИЗАЦИЈА – Организирање до 6,5 к
Rustproof : Ова не ' рѓосувачки челик туш caddy е изградена од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, �
【Персоналните Комбинација】ќе добие две висококвалитетни бања полиците, Четири силни лепила(Вклучува�
Премиум Материјал : туш caddy кошница е направен од висококвалитет на 304 нерѓосувачки челик, кој има одличн